9.8.20 İSKELE KRİTERYUM YOL YARIŞI START LIST

9 Ağustos 2020 İskele Kriteryum Yol Yarışı Lisanslı Sporcular Ön Kayıt Start List

1_Adı ve Soyadı2_Lisans No3_Doğum Tarihi 4_Kategorisi5_Cinsiyet6_Kulübü
Kumray Diran308109806.03.2006YILDIZ BERKEKGreen Pedal
Hüseyin Güray Kemaneci308099919.06.2006YILDIZ BERKEKGreen Pedal
Can Ergün308030724.11.2006YILDIZ BERKEKGreen Pedal
Asım Erk Cellatoğlu308108207.12.2007YILDIZ BERKEKGreen Pedal
Arda Hayrettin Alçıner308108318.01.2006YILDIZ BERKEKGreen Pedal
Alkan Kanısoy308111010.09.2007YILDIZ BERKEKGreen Pedal
Osman Yusuf Cevizli308110018.01.2006YILDIZ BERKEKFERDİ
Enes Tekkanat308110119.05.2006YILDIZ BERKEKFERDİ
Emre Kaplan308102315.05.2006YILDIZ BERKEKFERDİ
Demir Berova308110703.11.2006YILDIZ BERKEKBSD
Salih Konar308100411.07.2006YILDIZ BERKEKA Takımı
Mehmet Çağlar Çakır308100011.02.2004YILDIZ AERKEKGreen Pedal
Hasan Hoca308099708.06.2005YILDIZ AERKEKGreen Pedal
Dogaç Zorlu308030602.04.2004YILDIZ AERKEKGreen Pedal
Mehmet Beyaz308080013.12.1973MASTER 2ERKEKNHG
Ersan Karayeğen308080312.08.1973MASTER 2ERKEKNHG
Özgür Gülhan308109126.02.1973MASTER 2ERKEKGreen Pedal
Eşref Onbaşıoğlu308108717.11.1974MASTER 2ERKEKGreen Pedal
Emre Özen308109713.10.1975MASTER 2ERKEKGreen Pedal
Bilal Bitirim308109417.07.1970MASTER 2ERKEKGreen Pedal
Ali Sükan308030227.09.1972MASTER 2ERKEKFERDİ
Ecvet Orhon308070201.10.1975MASTER 2ERKEKBSD
Ali Şekerci308070105.05.1974MASTER 2ERKEKBSD
Mehmet Metin Şenova308050031.08.1961MASTER 2ERKEKA Takımı
Serhat Alışkan308100926.03.1976MASTER 1ERKEKNHG
Sinan Arkar308109207.11.1977MASTER 1ERKEKGreen Pedal
ONUR İSTİLLOZLU308108924.02.1981MASTER 1ERKEKGreen Pedal
Mehmet Özboran308106831.01.1981MASTER 1ERKEKGreen Pedal
Mehmet Öngün308109315.05.1982MASTER 1ERKEKGreen Pedal
Hüseyin Taşpınar308107607.11.1982MASTER 1ERKEKFERDİ
Buğra Cömert308005406.08.1985MASTER 1ERKEKFERDİ
Ali ALİBABA308107401.09.1982MASTER 1ERKEKFERDİ
Fatih Terzi308110623.05.1980MASTER 1ERKEKBSD
Kamil Pehlivanoğlu308025119.01.1982MASTER 1ERKEKASPAVA
Mehmet Sevinç308050227.10.1983MASTER 1ERKEKA Takımı
Kemal Avcı308080501.05.1981MASTER 1ERKEKA Takımı
Hasan Özseyhan308050321.05.1982MASTER 1ERKEKA Takımı
Ersan Serinyürek308107122.12.1984MASTER 1ERKEKA Takımı
Bora Şen308107229.04.1980MASTER 1ERKEKA Takımı
Soner Akbaş308085514.06.1996BÜYÜKERKEKGreen Pedal
İzzet Şahin İçen308085119.01.1998BÜYÜKERKEKGreen Pedal
Bilal Ceral308025815.02.1984BÜYÜKERKEKGreen Pedal
Sevim Yıldız308030308.08.1982BÜYÜKKADINFERDİ
Hüseyin İlker Erçen308025701.11.1991BÜYÜKERKEKFERDİ
Hasan Şentürk308080401.01.2000BÜYÜKERKEKFERDİ
Ege Körceğez308005207.02.1996BÜYÜKERKEKFERDİ

** Yukarıdaki ön kayıt listesiyle ilgili olarak itirazlar en geç 7.8.20 saat 12:00 a kadar yapılmalıdır. Eksik belgesi olduğu tespit edilen ve giriş ücreti ödenmeyen sporcular yarışmaya katılamayacaktır.

 

Kıbrıs Türk Bisiklet Federasyonu © Newsphere by AF themes.