30.08.20 TTT YARIŞI START LIST Ön Kayıt

30.8.20 TTT Yarışı Lisanslı Sporcular Start List

A TAKIMI TTT Yarış Takımı

1_Adı ve Soyadı2_Lisans No3_Doğum Tarihi 5_Cinsiyet6_Kulübü
Bora Şen308107229.04.1980ERKEKA Takımı
Buğra Cömert308005406.08.1985ERKEKFERDİ
Ersan serinyürek308107122.12.1984ERKEKA Takımı
Kemal Avcı308080501.05.1981ERKEKA Takımı
Mehmet Sevinç308050227.10.1983ERKEKA Takımı
Tulga Yorgozlu308101030.06.1976 ERKEKA Takımı

KARMA KADIN ( ARES / A TAKIMI ) TTT Yarış Takımı

1_Adı ve Soyadı2_Lisans No3_Doğum Tarihi 5_Cinsiyet6_Kulübü
Anoosheh Iravanian308100520.09.1983KADINA Takımı
Ayşa Küçükakça308110910.03.1998KADINARES
Melda Ünal308103801.03.1985KADINARES
Sevim Yıldız308030308.08.1982KADINFERDİ

BSD TTT Yarış Takımı

1_Adı ve Soyadı2_Lisans No3_Doğum Tarihi 5_Cinsiyet6_Kulübü
Ali Şekerci308070105.05.1974ERKEKBSD
Ecvet Orhon308070201.10.1975ERKEKBSD
Kemal Palaz308099227.03.1979ERKEKBSD
Serkan Kuzhan308101207.05.1977ERKEKBSD

ASPAVA TTT Yarış Takımı

1_Adı ve Soyadı2_Lisans No3_Doğum Tarihi 5_Cinsiyet6_Kulübü
Kamil Pehlivanoğlu308025119.01.1982ERKEKASPAVA
Kazım Beyoğlu308025421.04.1972ERKEKASPAVA
Murat Çiftçi308099513.12.1974ERKEKASPAVA
Murat Ozdenya308109921.11.1972 ERKEKFERDİ
Şevki Ahcıhoca308099618.12.1973ERKEKASPAVA
Tuğrul Serdengeçti308111228.09.1973ERKEKASPAVA

GREEN PEDAL ( 1. TAKIM ) TTT Yarış Takımı

1_Adı ve Soyadı2_Lisans No3_Doğum Tarihi 5_Cinsiyet6_Kulübü
Bilal Ceral308025815.02.1984ERKEKGreen Pedal
Enver Soyel308025329.01.1981ERKEKGreen Pedal
Hasan Şentürk308080401.01.2000ERKEKFERDİ
Mehmet Öngün308109315.05.1982ERKEKGreen Pedal
Mehmet Özboran308106831.01.1981ERKEKGreen Pedal
Özgür Gülhan308109126.02.1973ERKEKGreen Pedal
Soner Akbaş308085514.06.1996ERKEKGreen Pedal

GREEN PEDAL ( 2. TAKIM ) TTT Yarış Takımı

1_Adı ve Soyadı2_Lisans No3_Doğum Tarihi 5_Cinsiyet6_Kulübü
Bilal Bitirim308109417.07.1970ERKEKGreen Pedal
Emre Özen308109713.10.1975ERKEKGreen Pedal
Eşref Onbaşıoğlu308108717.11.1974ERKEKGreen Pedal
İsmet Pire308025519.10.1993ERKEKFERDİ
Mehmet Soyman308025229.01.1980ERKEKGreen Pedal
ONUR İSTİLLOZLU308108924.02.1981ERKEKGreen Pedal
Sinan Arkar308109207.11.1977ERKEKGreen Pedal

VELO CYPRI ( 1. TAKIM ) TTT Yarış Takımı

1_Adı ve Soyadı2_Lisans No3_Doğum Tarihi 5_Cinsiyet6_Kulübü
Altan Yavuz308020028.08.2001ERKEKVelo Cypri
Berk Hançerli308040112.12.2002ERKEKVelo Cypri
Erkan Güngör308107302.10.2000ERKEKVelo Cypri
İzzet Samet Deste308000301.01.2002ERKEKVelo Cypri
Kalender Çelebci308080128.06.1971ERKEKVelo Cypri
Şevket Hançerli308040205.01.2002 ERKEKVelo Cypri
Tuğberk Kopça308000928.10.1997 ERKEKVelo Cypri

VELO CYPRI ( 2. TAKIM ) TTT Yarış Takımı

1_Adı ve Soyadı2_Lisans No3_Doğum Tarihi 5_Cinsiyet6_Kulübü
Eral Aşina308050423.11.1982ERKEKVelo Cypri
Erdoğan Hammaloğlu308106617.07.2001ERKEKVelo Cypri
Hüseyin Esengin308083012.02.1982ERKEKVelo Cypri
MUSTAFA YÜZÇELİK308108023.03.2002ERKEKVelo Cypri
SALİH KOPCA308101831.12.1978ERKEKVelo Cypri
Yağmur Aydındağ308000530.08.1995KADINVelo Cypri

 

** Yukarıdaki ön kayıt listesiyle ilgili olarak itirazlar en geç 28.8.20 saat 12:00 a kadar yapılmalıdır. Eksik belgesi olduğu tespit edilen ve giriş ücreti ödenmeyen sporcular yarışmaya katılamayacaktır.

 

 

Kıbrıs Türk Bisiklet Federasyonu © Newsphere by AF themes.