26.7.20 Benon Dervişler İskele Yol Yarışı Start List

26 Temmuz 2020 Benon Dervişler İskele Yol Bisiklet Yarışı Lisanslı Sporcular Ön Kayıt Start List

1_Adı ve Soyadı2_Lisans No3_Doğum Tarihi 4_Kategorisi5_Cinsiyet6_Kulübü
MEVLÜT GÖRKEM CEYLAN308108101.01.2006YILDIZ BERKEKVelo Cypri
Kerem Pekmez308102403.02.2006YILDIZ BERKEKVelo Cypri
ARCAN KUZHAN308107723.02.2007 YILDIZ BERKEKVelo Cypri
Hüseyin Güray Kemaneci308099919.06.2006YILDIZ BERKEKGreen Pedal
Asım Erk Cellatoğlu308108207.12.2007YILDIZ BERKEKGreen Pedal
Arda Hayrettin Alçıner308108318.01.2006YILDIZ BERKEKGreen Pedal
Alkan Kanısoy308111010.09.2007YILDIZ BERKEKGreen Pedal
Can Ergün308030724.11.2006YILDIZ BERKEKGreen Pedal
Osman Yusuf Cevizli308110018.01.2006YILDIZ BERKEKFERDİ
Enes Tekkanat308110119.05.2006YILDIZ BERKEKFERDİ
Emre Kaplan308102315.05.2006YILDIZ BERKEKFERDİ
Demir Berova308110703.11.2006YILDIZ BERKEKBSD
Salih Konar308100411.07.2006YILDIZ BERKEKA Takımı
MEHMET SALİH ÇELİKTEN308107918.11.2004YILDIZ AERKEKVelo Cypri
Ömer Altunç308030819.05.2004YILDIZ AERKEKGreen Pedal
Hasan Hoca308099708.06.2005YILDIZ AERKEKGreen Pedal
Dogaç Zorlu308030602.04.2004YILDIZ AERKEKGreen Pedal
Kalender Çelebci308080128.06.1971MASTER 2ERKEKVelo Cypri
Mehmet Beyaz308080013.12.1973MASTER 2ERKEKNHG
Ersan Karayeğen308080312.08.1973MASTER 2ERKEKNHG
ÖZGÜR GÜLHAN308109126.02.1973MASTER 2ERKEKGreen Pedal
Eşref Onbaşıoğlu308108717.11.1974MASTER 2ERKEKGreen Pedal
Emre Özen308109713.10.1975MASTER 2ERKEKGreen Pedal
Bilal Bitirim308109417.07.1970MASTER 2ERKEKGreen Pedal
Şükrü Günsoy308106711.05.1971MASTER 2ERKEKFERDİ
Ali Sükan308030227.09.1972MASTER 2ERKEKFERDİ
Ecvet Orhon308070201.10.1975MASTER 2ERKEKBSD
Ali Şekerci308070105.05.1974MASTER 2ERKEKBSD
Şevki Ahcıhoca308099618.12.1973MASTER 2ERKEKASPAVA
Murat Çiftçi308099513.12.1974MASTER 2ERKEKASPAVA
Kazım Beyoğlu308025421.04.1972MASTER 2ERKEKASPAVA
Tuğrul Serdengeçti308111228.09.1973MASTER 2ERKEKASPAVA
Mehmet Metin Şenova308050031.08.1961MASTER 2ERKEKA Takımı
SALİH KOPCA308101831.12.1978MASTER 1ERKEKVelo Cypri
Hüseyin Esengin308083012.02.1982MASTER 1ERKEKVelo Cypri
Eral Aşina308050423.11.1982MASTER 1ERKEKVelo Cypri
Şevket Türel308101728.02.1981MASTER 1ERKEKNHG
Serhat Alışkan308100926.03.1976MASTER 1ERKEKNHG
Sinan Arkar308109207.11.1977MASTER 1ERKEKGreen Pedal
ONUR İSTİLLOZLU308108924.02.1981MASTER 1ERKEKGreen Pedal
Mehmet Özboran308106831.01.1981MASTER 1ERKEKGreen Pedal
Mehmet Öngün308109315.05.1982MASTER 1ERKEKGreen Pedal
Mehmet Yavuzhan308108609.06.1979MASTER 1ERKEKFERDİ
Kemal EKDAL308108504.09.1984MASTER 1ERKEKFERDİ
Hüseyin Taşpınar308107607.11.1982MASTER 1ERKEKFERDİ
Buğra Cömert308005406.08.1985MASTER 1ERKEKFERDİ
Bora Ernaz308108808.11.1979MASTER 1ERKEKFERDİ
Ali ALİBABA308107401.09.1982MASTER 1ERKEKFERDİ
Serkan Kuzhan308101207.05.1977MASTER 1ERKEKBSD
Kemal Palaz308099227.03.1979MASTER 1ERKEKBSD
Fatih Terzi308110623.05.1980MASTER 1ERKEKBSD
Kamil Pehlivanoğlu308025119.01.1982MASTER 1ERKEKASPAVA
Bora Şen308107229.04.1980MASTER 1ERKEKA Takımı
Kemal Avcı308080501.05.1981MASTER 1ERKEKA Takımı
Ersan serinyürek308107122.12.1984MASTER 1ERKEKA Takımı
Yıldıray Pekmez308010127.02.2003GENÇERKEKVelo Cypri
Şevket Hançerli308040205.01.2002 GENÇERKEKVelo Cypri
MUSTAFA YÜZÇELİK308108023.03.2002GENÇERKEKVelo Cypri
İzzet Samet Deste308000301.01.2002GENÇERKEKVelo Cypri
Çağın Tosun308030417.09.2003GENÇERKEKVelo Cypri
Berk Hançerli308040112.12.2002GENÇERKEKVelo Cypri
Arkın Konar308100311.06.2002GENÇERKEKA Takımı
Berk Bağrıkara308005312.12.2000BÜYÜKERKEKYDÜ
Tuğberk Kopça308000928.10.1997 BÜYÜKERKEKVelo Cypri
Erkan Güngör308107302.10.2000BÜYÜKERKEKVelo Cypri
Erdoğan Hammaloğlu308106617.07.2001BÜYÜKERKEKVelo Cypri
Altan Yavuz308020028.08.2001BÜYÜKERKEKVelo Cypri
Soner Akbaş308085514.06.1996BÜYÜKERKEKGreen Pedal
Mehmet Soyman308025229.01.1980BÜYÜKERKEKGreen Pedal
İzzet Şahin İçen308085119.01.1998BÜYÜKERKEKGreen Pedal
Bilal Ceral308025815.02.1984BÜYÜKERKEKGreen Pedal
İsmet Pire308025519.10.1993BÜYÜKERKEKFERDİ
Hasan Şentürk308080401.01.2000BÜYÜKERKEKFERDİ
Ege Körceğez308005207.02.1996BÜYÜKERKEKFERDİ
Hüseyin İlker Erçen308025701.11.1991BÜYÜKERKEKFERDİ
Sevim Yıldız308030308.08.1982BÜYÜKKADINFERDİ
Hüseyin Kumlutepe308110822.07.2001BÜYÜKERKEKCypcursion
Ayşa Küçükakça308110910.03.1998BÜYÜKKADINARES
Hasan Özseyhan308050321.05.1982MASTER 1ERKEKA Takımı
Anoosheh Iravanian308100520.09.1983BÜYÜKKADINA Takımı

**

Önemli Not :

  1. Kayıt yaptırıp yarışa gerekçesiz katılmayan sporcular veya kulüpler ile ilgili disiplin cezası uygulanacaktır. Bu sporcuların gerekçelerini en geç yarış start saatinden 48 içerisinde ktbisikletfederasyonu@gmail.com adresine iletmeleri gerekmektedir.
  2. Yukarıdaki ön kayıt listesiyle ilgili olarak itirazlar en geç 24.7.20 saat 12:00 a kadar yapılmalıdır. Eksik belgesi olduğu tespit edilen ve giriş ücreti ödenmeyen sporcular yarışmaya katılamayacaktır.
Kıbrıs Türk Bisiklet Federasyonu © Newsphere by AF themes.