22.05.21 TT YARIŞI LİSANSLI ÖN KAYIT LİSTESİ

22.05.21 TT Yarışı Lisanslı Sporcular Ön Kayıt Listesi

1_Adı ve Soyadı3_Doğum Tarihi 4_Kategorisi5_Cinsiyet6_Kulübü
Yıldıray Pekmez27.02.2003GENÇERKEKVelo Cypri
Yağmur Aydındağ30.08.1995BÜYÜKKADINVelo Cypri
Tuğberk Kopça28.10.1997 BÜYÜKERKEKVelo Cypri
Şükrü Günsoy11.05.1971MASTER 2ERKEKFERDİ
Şevket Türel28.02.1981MASTER 1ERKEKFERDİ
Sinan Arkar07.11.1977MASTER 1ERKEKGreen Pedal
Sevim Yıldız08.08.1982BÜYÜKKADINThe Bike Academy
Serkan Kuzhan07.05.1977MASTER 1ERKEKBSD
Serhat Alışkan26.03.1976MASTER 2ERKEKNHG
Salih Kopca31.12.1978MASTER 1ERKEKVelo Cypri
Ömer Altunç19.05.2004GENÇERKEKGreen Pedal
MEVLÜT GÖRKEM CEYLAN01.01.2006YILDIZ AERKEKVelo Cypri
Mehmet Öngün15.05.1982MASTER 1ERKEKGreen Pedal
Mehmet Beyaz13.12.1973MASTER 2ERKEKNHG
Kutret Güloğlu25.12.1973MASTER 2ERKEKThe Bike Academy
Kerem Pekmez03.02.2006YILDIZ AERKEKVelo Cypri
Kemal Palaz27.03.1979MASTER 1ERKEKBSD
Kemal Avcı01.05.1981MASTER 1ERKEKFERDİ
Kamil Pehlivanoğlu19.01.1982MASTER 1ERKEKASPAVA
İzzet Samet Deste01.01.2002BÜYÜKERKEKVelo Cypri
Hüseyin İlker Erçen01.11.1991BÜYÜKERKEKFERDİ
Hüseyin Güray Kemaneci19.06.2006YILDIZ AERKEKGreen Pedal
Hasan Hoca08.06.2005YILDIZ AERKEKGreen Pedal
Eşref Onbaşıoğlu17.11.1974MASTER 2ERKEKGreen Pedal
Ersan Serinyürek22.12.1984MASTER 1ERKEKVelo Cypri
Ersan Karayeğen12.08.1973MASTER 2ERKEKNHG
Erkan Güngör02.10.2000BÜYÜKERKEKVelo Cypri
Enver Soyel29.01.1981MASTER 1ERKEKGreen Pedal
Enes Tekkanat19.05.2006YILDIZ AERKEKThe Bike Academy
Emre Kaplan15.05.2006YILDIZ AERKEKThe Bike Academy
Ecvet Orhon01.10.1975MASTER 2ERKEKBSD
Dogaç Zorlu02.04.2004GENÇERKEKGreen Pedal
Çağın Tosun17.09.2003GENÇERKEKFERDİ
Cem Dağdelen08.02.1971MASTER 2ERKEKFERDİ
Can Ergün24.11.2006YILDIZ AERKEKGreen Pedal
Buğra Cömert06.08.1985MASTER 1ERKEKFERDİ
Bilal Ceral15.02.1984BÜYÜKERKEKGreen Pedal
Bilal Bitirim17.07.1970MASTER 2ERKEKGreen Pedal
Ali Osman CanYILDIZ BERKEKGreen Pedal
Asım Erk Cellatoğlu07.12.2007YILDIZ BERKEKGreen Pedal
Arda Hayrettin Alçıner18.01.2006YILDIZ AERKEKGreen Pedal
Mehmet Çağan Mut16.12.2007YILDIZ BERKEKVelo Cypri
Arcan Kuzhan23.02.2007 YILDIZ BERKEKVelo Cypri
Alkan Kanısoy10.09.2007YILDIZ BERKEKFERDİ
Ali Şekerci05.05.1974MASTER 2ERKEKBSD
Ali Sükan27.09.1972MASTER 2ERKEKVelo Cypri
Ali ALİBABA01.09.1982MASTER 1ERKEKVelo Cypri
Salih Yalızat01.01.1973MASTER 2ERKEKFERDİ
Tevfik ŞöföroğluBÜYÜKERKEKGARADUMAN
Semih OlkaçBÜYÜKERKEKGARADUMAN
Okan YücelBÜYÜKERKEKGARADUMAN
Senem Soğancı14.03.1999BÜYÜKKADINGreen Pedal
Mustafa ÇavuşYILDIZ BERKEKThe Bike Academy
Hamed Pasban Khajeh23.09.1988BÜYÜKERKEKFERDİ ( UCI )
Sıla KaynakYILDIZ BKADINThe Bike Academy
Simay Bolkan24.08.1997BÜYÜKKADINGreen Pedal
Mehmet KaffaoğluMASTER 1ERKEKThe Bike Academy
Arif AytenMASTER 1ERKEKVelo Cypri
Polen Yarıcıoğlu25.03.2006YILDIZ AKADINThe Bike Academy
Mertkan BenzinciYILDIZ AERKEKVelo Cypri
Ali Kanlı12.05.2007YILDIZ BERKEKVelo Cypri
Sarp Türel03.12.2008YILDIZ BERKEKVelo Cypri
Reşat SarpBÜYÜK ERKEKVelo Cypri
Ege Erülkü08.07.2008YILDIZ BERKEKVelo Cypri

 

** Yukarıdaki ön kayıt listesiyle ilgili olarak itirazlar en geç 21.5.20 saat 12:00 a kadar yapılmalıdır. Eksik belgesi olduğu tespit edilen ve giriş ücreti ödenmeyen sporcular yarışmaya katılamayacaktır.

 

 

Kıbrıs Türk Bisiklet Federasyonu © Newsphere by AF themes.