12.7.20 TT YOL YARIŞI START LIST

12 Temmuz 2020 TT ( Zamana Karşı ) Yol Yarışı Lisanslı Sporcular Ön Kayıt Start List

İsim, Soyisim Lisans NoDoğum Tarihi KategoriCinsiyetKulübü
Zekiye Yağmur Aydındağ308000530.08.1995BÜYÜKKADINVelo Cypri
Sevim Yıldız308030308.08.1982BÜYÜKKADINFERDİ
Püren Eda Gözer308111001.01.1993BÜYÜKKADINARES
Melda Ünal308103801.03.1985BÜYÜKKADINARES
Ayşa Küçükakça308110910.03.1998BÜYÜKKADINARES
Anoosh Irvanian308100520.09.1983BÜYÜKKADINA TAKIMI
Mevlüt Görkem Ceylan308108101.01.2006YILDIZ BERKEKVelo Cypri
Kerem Pekmez308102403.02.2006YILDIZ BERKEKVelo Cypri
Arcan Kuzhan308107723.02.2007YILDIZ BERKEKVelo Cypri
Hüseyin Güray Kemaneci308099919.06.2006YILDIZ BERKEKGreen Pedal
Asım Erk Cellatoğlu308108207.12.2007YILDIZ BERKEKGreen Pedal
Alkan Kanısoy308111110.09.2007YILDIZ BERKEKGreen Pedal
Osman Yusuf Cevizli308110018.01.2006YILDIZ BERKEKFERDİ
Enes Tekkanat308110119.5.2006YILDIZ BERKEKFERDİ
Emre Kaplan308102315.05.2006YILDIZ BERKEKFERDİ
Demir Berova308110703.11.2006YILDIZ BERKEKBSD
Salih Konar308100411.07.2006YILDIZ BERKEKA TAKIMI
Hasan Hoca308099708.06.2005YILDIZ AERKEKGreen Pedal
Doğaç Zorlu308030602.04.2004YILDIZ AERKEKGreen Pedal
Atahan Özerol308104931.08.2005YILDIZ AERKEKARES
Kalender Çelebci308080128.06.1971MASTER 2ERKEKVelo Cypri
Mehmet Beyaz308080013.12.1973MASTER 2ERKEKNHG
Ersan Karayeğen3080803 12.08.1973MASTER 2ERKEKNHG
Şükrü Günsoy308106711.05.1971MASTER 2ERKEKFERDİ
Ali Sükan308030227.09.1972MASTER 2ERKEKFERDİ
Ecvet Orhon308070201.10.1975MASTER 2ERKEKBSD
Ali Şekerci 308070105.05.1974MASTER 2ERKEKBSD
Erkan Uyar308104212.03.1973MASTER 2ERKEKARES
Çağan Öztuna308103513.09.1971MASTER 2ERKEKARES
Cem Dağdelen308103408.02.1971MASTER 2ERKEKARES
Mehmet Metin Şenova308050031.08.1961MASTER 2ERKEKA TAKIMI
Salih Kopça3081018 31.12.1978MASTER 1ERKEKVelo Cypri
Şevket Türel308101728.02.1981MASTER 1ERKEKNHG
Serhat Alışkan308100926.03.1976MASTER 1ERKEKNHG
Mehmet Yavuzhan3081086 09.06.1979MASTER 1ERKEKFERDİ
Kemal Ekdal308108504.09.1984MASTER 1ERKEKFERDİ
Hüseyin Taşpınar308107607.11.1982MASTER 1ERKEKFERDİ
Buğra Cömert308005406.08.1985MASTER 1ERKEKFERDİ
Ali Alibaba308107401.09.1982MASTER 1ERKEKFERDİ
Menteş Çağla308010302.07.1983MASTER 1ERKEKCypcursion
Serkan Kuzhan308101207.05.1977MASTER 1ERKEKBSD
Kemal Palaz308099227.03.1979MASTER 1ERKEKBSD
Fatih Terzi308110623.05.1980MASTER 1ERKEKBSD
Kamil Pehlivanoğlu308025119.01.1982MASTER 1ERKEKASPAVA
Erhan Ünal308103914.03.1985MASTER 1ERKEKARES
Kemal Avcı308080501.05.1981MASTER 1ERKEKA TAKIMI
Ersan Serinyürek308107122.12.1984MASTER 1ERKEKA TAKIMI
Bora Şen308107229.04.1980MASTER 1ERKEKA TAKIMI
Hasan Aksoy308000810.11.2003GENÇERKEKYDÜ
Yıldıray Pekmez3080101 27.02.2003GENÇ ERKEKVelo Cypri
Şevket Hançerli308040205.01.2002GENÇERKEKVelo Cypri
Mustafa Yüzçelik308108023.03.2002GENÇERKEKVelo Cypri
İzzet Samet Deste308000301.01.2002GENÇERKEKVelo Cypri
Çağın Tosun3080304 17.09.2003GENÇERKEKVelo Cypri
Berk Hançerli308040112.12.2002GENÇERKEKVelo Cypri
Kemal Cengiz308108420.10.2003GENÇERKEKGreen Pedal
Arkın Konar308100311.06.2002GENÇERKEKA TAKIMI
Berk Bağrıkara308005312.12.2000BÜYÜKERKEKYDÜ
Tuğberk Kopça308000928.10.1997BÜYÜKERKEKVelo Cypri
Soner Akbaş308085514.06.1996BÜYÜKERKEKGreen Pedal
Mehmet Soyman 308025229.01.1980BÜYÜKERKEKGreen Pedal
İzzet Şahin İçen308085119.01.1998BÜYÜKERKEKGreen Pedal
Bilal Ceral308025815.02.1984BÜYÜKERKEKGreen Pedal
Hüseyin İlker Erçen308025701.11.1991BÜYÜKERKEKFERDİ
Ege Körceğez308005207.02.1996BÜYÜKERKEKFERDİ
Hüseyin Kumlutepe308110822.07.2001BÜYÜKERKEKCypcursion

** Yukarıdaki ön kayıt listesiyle ilgili olarak itirazlar en geç 10.7.20 saat 12:00 a kadar yapılmalıdır. Eksik belgesi olduğu tespit edilen ve giriş ücreti ödenmeyen sporcular yarışmaya katılamayacaktır.

 

Kıbrıs Türk Bisiklet Federasyonu © Newsphere by AF themes.